לעשות אותו דבר, אחרת

נעים מאוד, עופר שטגמן

אם תשאלו אותי מה עושה את ההבדל בין עסק מדשדש לעסק בצמיחה, אומר לכם במילה אחת: אסטרטגיה או במילים אחרות – תכנית שלוקחת בחשבון את סך כל הפרמטרים בענף ובעסק, משקללת אותם ובונה מהלך שלם לצמיחה עסקית.

אבל, אם תשאלו אותי מה עושה את ההבדל בין עסק בצמיחה, לבין עסק בצמיחה מתמדת, כזו ששומרת על יציבות גם בזמני משבר ופורצת את 'תקרת הזכוכית' שוב ושוב, או אז אשמח לשתף אתכם בשיטת הליווי שפיתחתי, מניסיוני כיועץ ואסטרטג של עסקים וחברות מהמובילים במשק, ואומר לכם – הפעם בשתי מילים: אסטרטגיה יצירתית.

 

דרכים יצירתיות ו'עוקפות' מחסומים

נעים להכיר – שמי עופר שטגמן אני יועץ עסקי, אסטרטג ויזם ואני מלווה עסקים משלב הייסוד ועד לביסוסם (MBA במנהל עסקים, BSc בהנדסת תעו"נ). אני חוקר נלהב של 'חסמים' בעסק ומחפש ללא לאות דרכים חדשות, יצירתיות, ו'עוקפות' לפרוץ אותם. במהלך שני העשורים האחרונים בהם שימשתי כיזם, מנהל עסקים ויועץ עסקי בכיר, ערכתי הכרות ממש קרובה עם חסמים מסוגים שונים, גם כאלו שנראו לבעל העסק בלתי עבירים בעליל וכעת מזמין גם אתכם להכיר את שלכם ו'לפרוץ' אותם יחדיו!

ארגז כלים מקיף באונליין ובאופליין

לא נעשיתי מומחה לתקרות זכוכית' ביום אחד, גם לא ביומיים. 20 שנות ניסיון ויזמות, בתפקידי מפתח בשיווק ואסטרטגיה, הכשירו אותי למפות ולאבחן עסקים ממגוון תחומים, לפצח את הד.נ.א העסקי שלהם, למפות את השוק והמתחרים ולסלול עבורם דרך עוקפת מחסומים, גם כשהיא נראית חסרת מוצא ואולי דווקא כשהיא נראית כזו.

את ארגז הכלים המקיף שרכשתי כיועץ עסקי בכיר, אסטרטג, מנהל שיווק, מנהל מוצר ופיתוח, באופליין ובאונליין ארזתי למשנה סדורה, והיא שמשמשת אותי בייעוץ ובליווי עסקים קטנים המייחלים לפריצת דרך, כמוך.

אני רוצה לקחת חלק בהצלחה שלך

כמי שמאז ומתמיד שאף לעזור לבעלי עסקים להגיע לצמיחה אישית ועסקית, אני מוצא בליווי העסקי מקור בלתי נדלה לסיפוק ושמחה. הליווי העסקי מאפשר לי להביא את עצמי ואת הניסיון והיצירתיות שלי לידי ביטוי באופן מלא, מה שלא התאפשר לי כשאיישתי משרות בכירות (ונחשקות!) בחברות הגדולות. כעת אני זוכה לחוות באופן יומיומי וממש מקרוב את האתגרים לצד ההצלחות של הלקוחות שלי והאמת, שאני נהנה מכל רגע.

וזה בדיוק מה שאני מציע כעת לך. בעל עסק קטן שהוא קודם כל אישיות בפני עצמו, על חלומותיו ושאיפותיו. בך אני מעוניין ולך אני חפץ לעזור. כי אין דבר גדול יותר מבחינתי, מתחושת השמחה המתפרצת של בעל עסק, כשהוא זוכה לראות את האסימונים נופלים ואת חלומו העסקי קורם עור וגידים.

עופר שטגמן

ליווי חברות ויזמים למינוף עסקיהם מתן ייעוץ וליווי אסטרטגי ושיווקי לעסקים לפריצת דרך עסקית

מייסד ומנכ"ל, חברת 'ביינג אמריקה ישראל' בתחום פיתוח טכנולוגי במסחר אלקטרוני  וסחר של מוצרים בין מדינות.

מייסד ומנכ"ל Bikesale,  למכירה און ליין של אופניים בייבוא אישי מארה"ב לישראל.

יזם משותף ומנהל, Fairtrade לשירותי מסחר במניות בנאסד"ק ובבורסה הישראלית .

מנהל פיתוח עסקי ומנהל מוצר, חברת מדיטק לפיתוח, ייצור והפצת תרופות, אביזרים רפואיים ותוספי תזונה.

יועץ עסקי ואסטרטגי, TASC Consulting & Capital לחברות ממגוון תחומים: אנרגיה, הייטק ותקשורת.

מאותגר? מתוסכל? משקיע מצאת החמה עד צאת הנשמה וממשיך לדשדש?

למה שלא פשוט תרים טלפון ונדבר על זה?

20 שנות ניסיון ביזמות ובתפקידי מפתח בשיווק ואסטרטגיה
את הניסיון העסקי שלי, האסטרטגיות ותוכניות הפעולה היצירתיות, פיתחתי במהלך 20 שנות פעילות ענפה ואינטנסיבית, בהן איישתי משרות בכירות בתחומי התקשורת וההייטק.

 אתה לעומת זאת מוזמן ליהנות מקיצורי דרך…

שאלה? כתבו לי: