ליווי עסקי לצמיחה

מכניסים את העסק לשלב הבא!

התאמת אסטרטגיית צמיחה

כמו תמיד - כדי לצמוח, יש לחזור אל ההתחלה והבסיס. לשוב אל האסטרטגיה הקיימת של העסק, לבחון מה הם הערכים שמבדלים אתכם מהמתחרים, ולייצר מפת דרכים מנצחת ותוכנית פעילות מובנית למינוף וצמיחה בעסק.

בחירת ערוצי שיווק אידיאליים

לבחירת ערוצי השיווק המתאימים יש השפעה מכרעת על הצלחת אסטרטגיית הצמיחה של העסק. נבחן יחד את הערוצים הקיימים במקביל לערוצים חדשים ונחליט על תמהיל שיווקי אופטימלי.

בקרה וניתוח תהליכים בזמן אמת

מהרגע בו החלטנו על האסטרטגיה ותוצאות האמת מתחילות לזרום, ננתח את התהליכים ותוצאותיהם ונסיק מסקנות שיסייעו לכם להצמיח את העסק.

בחירת ערוצי שיווק אידיאליים שיסייעו לכם להגדיל הכנסות באופן יציב ועקבי

בחירת ערוצי השיווק המתאימים לעסק, היא אומנות. לא פחות.
באילו ערוצי שיווק ופרסום אתם מפרסמים כיום? האם הלקוחות שלכם שם? כמה אתם מרוויחים על כל שקל שהשקעתם? מטרת הליווי העסקי היא לבחון את ערוצי השיווק הקיימים, ולבדוק שחור על גבי לבן האם הם מחזירים את ההשקעה, אם לא אלו ערוצי שיווק יסייעו לכם לקבל זרם עקבי ויציב של הכנסות.

תוכנית הפעולה להצמחת העסק שלך

דיאגנוסטיקה עסקית

תעשו לעצמכם טובה, ותעברו כבר היום דיאגנוסטיקה לעסק. בפגישת אבחון נסקור יחד את האסטרטגיה הקיימת, את התוכנית העסקית, את השוק והתחרות, את יעדי המכירות ונבין מה עובד טוב, ומה יכול לעבוד הרבה יותר טוב.

גיבוש אסטרטגיה אופטימלית

אני קורא לזה "המסע ליצירת עסק מצליח". מדובר בתוכנית פעולה הכוללת את קהלי היעד למיקוד, הצעת הערך של העסק והערכים המבדלים אותו למול המתחרים. על מנת להגשים חלום של עסק נדרש תהליך עבודה מסודר אותו נתווה יחדיו בתהליך.

התאמת הפעילות השיווקית לאסטרטגיה

יש לנו כבר אסטרטגיה ביד! נהדר. כעת יש להתאים את הפעילות השיווקית כך שתתמוך בכיוון שהגדרנו. נסנן ערוצי הפצה לא רלוונטיים ונמקד את המשאבים הכלכליים והפיזיים בערוצי השיווק היעילים והאפקטיביים ביותר עבור העסק.

הגדרת תמהיל שיווק אופטימלי

נמפה את ערוצי השיווק של העסק, נבחן את מידת יעילותם ונציע ערוצים נוספים וחלופיים בהתבסס על קהל היעד הפוטנציאלי ומאפייניו השונים, עד ליצירת זרם קבוע ויציב של הכנסות. כי לשם כך התכנסנו, לא?

בקרה שוטפת של תוצאות

עם סיום גיבוש האסטרטגיה העסקית, העבודה רק מתחילה... תהליך הבקרה הוא חלק משמעותי, שמטרתו לבחון בפועל מה הן התוצאות שהתקבלו מהאסטרטגיה החדשה. נבחן האם עומדים ביעדים והכי חשוב כיצד ניתן לשפר ולטייב את הנתונים.

תוך חודש מתחילת פרסום הוכפלו כמות הלקוחות

עופר עשה עבודה מעולה, לקח אחראיות על האסטרטגיה השיווקית והפרסום כבר מההתחלה, והתוצאות לא אחרו להגיע. ממצב שהעסק דשדש בגיוס לקוחות למצב שהעסק נמצא בתנופת גיוס וצמיחה מהירה, כך שתוך חודש מתחילת פרסום הוכפלו כמות הלקוחות. ברמה האישית מאוד נהנה לעבוד מול עופר, הדו שיח בנינו מאוד פורה עבורי גם בנושאים שלא היו באופן ישיר במסגרת הליווי/

ארז
מנכ"ל MyCount

רווח נטו לכל חברה שתיעזר בשרותיו של עופר

נעזרתי בשרותיו של עופר לבחינת התרחבות בעסק.
העבודה מול עופר הייתה מאוד שיטתית ומסודרת והניבה רעיונות יצירתיים וכיווני חשיבה חדשים אשר לא היו על הפרק לפני כן.
עופר ניחן ביכולת יצירתית מרשימה ולאורך כל התהליך הערך המוסף שלו היה רב.

עוז
מנכ"ל Colour fish

עופר ידע למקד אותי למטרה ולהפיח בי תקוה

בעקבות המלצה שקיבלתי , פניתי לעופר לתהליך ייעוץ עסקי. הגעתי עם הרבה ספקות, מכיוון שעברתי לא מעט יועצים ב- 15 שנות הפעילות העסקית שלי. 

אבל הפעם הרגשתי שונה, עופר ידע למקד אותי למטרה ולהפיח בי תקוה ברגעים שהיה לי קשה. עופר הוביל את התהליך עם משימות ענייניות, תוך דגש לעבודה מול מודל עסקי מגובש שהגענו אליו יחד.

מירב
מנכל"ית סטודיו אבישג

אבחון עסקי לצמיחה במתנה!

למה אתם מחכים?

קבלו שיחת אבחון כללית לעסק ללא עלות

האבחון כולל שיחה או זום בסיומה תקבלו תמצית המלצות לצמיחה של העסק

הקמת ערוצי שיווק לעסק

כנס לתהליך עכשיו!

שיחת ייעוץ ללא עלות לפונים מהאתר של עופר שטגמן.
אז למה אתה מחכה??