transparent logo

ליווי עסקי עם התחייבות לתוצאות

מובילים את העסק לצמיחה!

'עסק מדשדש' אינו גזירת גורל – המפתח לשינוי בידיך, נדרשת בחינה של העסק מנקודת מבט אחרת: מקצועית ויצירתית​

מי אני?
עופר שטגמן, מלווה עסקים יצירתי, מנהל ויזם אשר הקים מספר עסקים, מנפם להצלחה ואף מכרם בסכום מתגמל כדוגמאת: Buyamerica, ובשנים האחרונות משתוקק לסייע לחברות אחרות מניסיונו וכישוריו.

מה ייחודיות תוכנית הליווי שלנו?
אנחנו מציעים תכנית ליווי עסקי כוללת משלב התכנון האסטרטגי ועד ליישום בפועל. תכנית אשר מביאה בחשבון את חוזקות העסק, מצב השוק והמתחרים ומתמקדת במינוף הייחודיות והיתרונות של העסק ורכישת לקוחות חדשים בדרכים יצירתיות.

אם אתם בעלי עסקים שרוצים להוציא מהעסק שלהם הרבה יותר ולצאת למסע של צמיחה עסקית כי נמאס לכם לדשדש או שפשוט מרגישים כי אתם יכולים להוציא הרבה יותר מהעסק, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח את פרטיכם לבדיקת התאמה לתוכנית הליווי.

למי זה מתאים?

  • עסק שלא ממצה את הפוטנציאל העסקי שלו ואינו צומח בקצב הרצוי.
  • חסרה לכם אסטרטגיה ברורה לגבי כיוון ההתפתחות של העסק.
  • ערוצי הפרסום שלכם שגרתיים ולא מניבים תוצאות.
  • צריכים זרוע ביצועית שתדע להוציא לפועל במהירות את ההחלטות השיווקיות.

ליווי עסקי שמביא תוצאות

דיאגנוסטיקה עסקית​

דיאגנוסטיקה לעסק זהו המפתח לבנייה התשתית לעסק. בפגישת אבחון נסקור יחד את האסטרטגיה הקיימת, את התוכנית העסקית, את השוק והתחרות, את יעדי המכירות ונבין מה עובד טוב, ומה יכול לעבוד הרבה יותר טוב.

גיבוש אסטרטגיה אופטימלית​

אני קורא לזה "המסע ליצירת עסק מצליח". מדובר בתוכנית פעולה הכוללת את קהלי היעד למיקוד, הצעת הערך של העסק והערכים המבדלים אותו למול המתחרים. על מנת להגשים חלום של עסק נדרש תהליך עבודה מסודר אותו נתווה יחדיו בתהליך.

התאמת הפעילות השיווקית לאסטרטגיה

יש לנו כבר אסטרטגיה ביד! נהדר. כעת יש להתאים את הפעילות השיווקית כך שתתמוך בכיוון שהגדרנו. נסנן ערוצי הפצה לא רלוונטיים ונמקד את המשאבים הכלכליים והפיזיים בערוצי השיווק היעילים והאפקטיביים ביותר עבור העסק.

בקרה שוטפת על התוצאות

במימוש התוכנית השיווקית, העבודה רק מתחילה... תהליך הבקרה הוא חלק משמעותי, שמטרתו לבחון בפועל מה הן התוצאות שהתקבלו מהאסטרטגיה החדשה. נבחן האם עומדים ביעדים והכי חשוב כיצד ניתן לשפר ולטייב את הנתונים.

תוך חודש מתחילת פרסום הוכפלו כמות הלקוחות

עופר עשה עבודה מעולה, לקח אחראיות על האסטרטגיה השיווקית והפרסום כבר מההתחלה, והתוצאות לא אחרו להגיע. ממצב שהעסק דשדש בגיוס לקוחות למצב שהעסק נמצא בתנופת גיוס וצמיחה מהירה, כך שתוך חודש מתחילת פרסום הוכפלו כמות הלקוחות. ברמה האישית מאוד נהנה לעבוד מול עופר, הדו שיח בנינו מאוד פורה עבורי גם בנושאים שלא היו באופן ישיר במסגרת הליווי/

ארז
מנכ"ל MyCount

רווח נטו לכל חברה שתיעזר בשרותיו של עופר

נעזרתי בשרותיו של עופר לבחינת התרחבות בעסק.
העבודה מול עופר הייתה מאוד שיטתית ומסודרת והניבה רעיונות יצירתיים וכיווני חשיבה חדשים אשר לא היו על הפרק לפני כן.
עופר ניחן ביכולת יצירתית מרשימה ולאורך כל התהליך הערך המוסף שלו היה רב.

עוז
מנכ"ל Colour fish

עופר ידע למקד אותי למטרה ולהפיח בי תקוה

בעקבות המלצה שקיבלתי , פניתי לעופר לתהליך ייעוץ עסקי. הגעתי עם הרבה ספקות, מכיוון שעברתי לא מעט יועצים ב- 15 שנות הפעילות העסקית שלי. 

אבל הפעם הרגשתי שונה, עופר ידע למקד אותי למטרה ולהפיח בי תקוה ברגעים שהיה לי קשה. עופר הוביל את התהליך עם משימות ענייניות, תוך דגש לעבודה מול מודל עסקי מגובש שהגענו אליו יחד.

מירב
מנכל"ית סטודיו אבישג

ליווי עסקי מבוסס תוצאות מתכנון ליישום בפועל

יחד ממנפים את העסק!

שיחת אבחון ללא עלות לפונים מדך זה.
מחכה לכם…